کربنات سدیم دریاچه ای در مصر به کودکی زندگی بخشید

به دلیل توانایی گوگرد در عمل به عنوان یک قارچ کش، اغلب در کشاورزی ارگانیک استفاده می شود، قارچ کش عنصری است که به از بین بردن قارچ هایی که تمایل به حمله به محصولات و تخریب آنها دارند کمک می کند.

کربنات سدیم سمنان بلورهای سفید در حال محو شدن هستند که از تبخیر آب از دریاچه های غنی از نمک سدیم در چندین کشور مانند مصر، لیبی، چاد و ایالات متحده حاصل می شوند.

حتما تا به حال گوگرد را در گوشه و کنار ساختمان ها دیده اید معمولاً برای حذف ادرار باقی مانده سگ استفاده می شود تا قارچ و باکتری در آن ناحیه شروع به رشد نکنند علاوه بر این، از استفاده مجدد سگ ها از این گوشه برای ادرار کردن جلوگیری می کند.

بسیاری از قارچ ها زمانی که شرایط رطوبتی برای آنها مساعد باشد به گیاهان حمله می کنند به این ترتیب با استفاده از گوگرد موفق می شویم شرایط ایده آل برای رشد این قارچ ها را کاهش دهیم.

گوگرد

آزمایش ها و مطالعات زیادی در مورد تجزیه و تحلیل اثربخشی گوگرد وجود دارد به لطف این مطالعات، امروزه می توان گفت که یکی از ایمن ترین عناصر است و تقریباً در همه انواع محصولات قابل استفاده است.

این فقط می تواند بر انواع خاصی از سیب و گلابی تأثیر منفی بگذارد بقیه مانند غلات، انگور، گیاهان زینتی و غیره، استفاده از گوگرد مجاز است.

ما نباید فراموش کنیم که برای استفاده خوب از گوگرد باید برخی از جنبه های اساسی را بدانیم.

ابتدا توصیه می شود حداقل 21 روز قبل یا بعد از درمان با هر نوع روغن معدنی بگذرد همچنین اگر دمای محیط بیش از 28 درجه باشد، استفاده از گوگرد غیرعملی است.

مناسب ترین استفاده از پودر گوگرد است که آن را در اوایل صبح و اواخر بعد از ظهر استفاده کنید در این شکاف های زمانی، دمای بسیار ملایم تری پیدا می کنیم که به گوگرد اجازه می دهد به خوبی عمل کند.

در غیر این صورت، اگر از این عنصر با دمای بالاتر استفاده کنیم، می تواند به محصولات ما آسیب برساند، که می خواهیم از آن اجتناب کنیم از سوی دیگر، می توان آن را با کودهای خاص و عناصر دیگر برای بهینه سازی عملکرد مخلوط کرد.