مرکز پخش گچ ژیپس به قیمت کارخانه

گچ ژیپس مرغوب که محصول فرآوری سنگ گچ ضد رطوبت و خالص معادن سمنان است، به قیمت کارخانه تولیدکننده از طریق این مرکز، آماده پخش و فروش در سراسر کشور می باشد.
ژیپس نام دیگر سنگ گچ با فرمول شیمیایی سولفات کلسیم آبدار است. این کانی در کارخانه های صنعتی، تکلیس شده و تبدیل به گچ ساختمانی قابل مصرف می گردد.
ژیپس به صورت خام و تکلیس نشده نیز در صنایع دیگر کاربرد دارد. عمده ترین مصرف آن به صورت خام، در صنعت سیمان  و دارای نقش تعویق انداز است. همچنین در کشاورزی، جهت اصلاح ساختار خاک های شور و سدیمی و در شیشه سازی، به عنوان جایگزین سولفات کلسیم کاربرد دارد.
در برخی معادن ایران، ژیپس خالص یا بلوری نیز یافت شده که عمدتا به کشورهای خارجی صادر می شود.
مصرف عمده ژیپس تکلیس شده که همان پودر گچ آماده است، در صنعت ساختمان و در مراحل مختلف ساخت و ساز می باشد. امروزه برخی کارخانه های معتبر و پیشرفته در سطح کشور، با تولید گچ های ترکیبی، راه را برای مصرف این مصالح ارزان قیمت در اقلیم متنوع و بر روی هر نوع متریالی همواره کرده اند.

این گچ ها از قیمت بالاتری نسبت به انواع معمولی برخوردارند.
این شرکت در راستای اهداف بلند مدت خود که تسخیر بازارهای داخلی و خارجی می باشد، اقدام به تولید مرغوبترین گچ های ساختمانی معمولی و افزودنی دار کرده است تا رضایت انبوه مشتریان خود را جلب نماید.
همچنین این شرکت فروشنده سنگ گچ خالص و بلوری با عیار 100، جهت صادرات به کشورهای خارجی می باشد. لطفا اطلاعات مورد نیاز خود را پیرامون هر یک از محصولات و گچ ضد آب، از همکاران ما در بخش فروش به دست آورید.