قیمت عمده بهترین گچ میکرونیزه سمنان

قیمت عمده بهترین گچ میکرونیزه سمنان
گچ میکرونیزه سمنان محصولی است مرغوب با دانه بندی بسیار ریز و نرم و دارای بهترین کیفیت که از طریق این شرکت، به قیمت عمده فروشی آماده فروش در سراسر ایران می باشد.
سنگ کف ساختمان حاصل فرآوری مرغوب ترین سنگ  استخراج شده از معادن سمنان بوده که با استفاده از مدرن ترین و جدیدترین دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی و تحت نظارت مستمر مجرب ترین مسئولان فنی، تولید می گردد.
نام این محصول اشاره به دانه بندی ذرات آن دارد که در حد میکرون است. آسیاب نصب شده در مسیر خط تولید گچ میکرونیزه، از نوع سپراتور بوده و قابلیت ایجاد دانه بندی های متفاوت را داراست.
این گچ به شر رعایت موارد فوق، یکی از مرغوبترین و کاربردی ترین محصولات تولید شده در کارخانجات صنعتی بوده و مناسب سفیدکاری، نازک کاری، ابزارزنی و پرداخت می باشد. گچ میکرونیزه سمنان علاوه بر بازار داخل، در کشورهای همجوار نظیر عراق، قطر، کویت، ارمنستان و افغانستان نیز مشتریان ثابت دارد.
ایجاد سطوح سفید و درخشان، بی نیاز بودن از الک به دلیل همسان بودن ذرات، چسبندگی و پوشش دهی مطلوب و گیرش مناسب از خصوصیات بارز گچ میکرونیزه می باشد.
مشتریان محترم جهت استعلام قیمت بهترین سنگ نمای ساختمان سفید و سفارش خرید عمده، می توانند از طریق راه های ارتباطی زیر با همکاران ما در واحد فروش ارتباط برقرار نمایند.<BR