فروش ویژه گچ میکرونیزه اصل

سنگ کف ساختمان با دانه بندی ذرات در حد میکرومتر، محصولی بسیار مرغوب و پرفروش است که از طریق این نمایندگی به قیمت ویژه، آماده فروش در سراسر ایران می باشد.
گچ میکرونیزه همان گچ مخصوص سفیدکاری است که دارای دانه بندی میکرومتری می باشد. این دانه بندی 2 تا 2/5 برابر، ریزتر از گچ معمولی است.

در مورد روش تولید گچ میکرونیزه باید بگوییم این محصول بر اساس روشی مشابه گچ سفیدکاری تولید می شود. به این ترتیب سنگ گچ پس از خرد و سرند شدن، در کوره تحت دمای مناسب پخته شده و در سیلوی دم پخت ذخیره می گردد.

اما کدام یک از سنگ نمای ساختمان سفید مرغوبتر است؟
گچ میکرونیزه به دلیل دانه بندی ریز، سطح تماس ذرات با گچ افزایش یافته و در نهایت عملکرد بهتری خواهد داشت. بنابراین گچ میکرونیزه، بسیار مرغوبتر از گچ سفیدکاری، به لحاظ عملکردی است.

اما در مسیر خط تولید گچ میکرونیزه به جای آسیاب معمولی، از دستگاهی به نام سپراتور یا جداکننده استفاده می شود. در این دستگاه، پره ها دارای فاصله مشخص و قابل تنظیم با بدنه هستند که هر چه این فاصله کمتر باشد، گچ تولید شده، دانه بندی ریزتری خواهد داشت.
گچ میکرونیزه بهترین عملکرد را در پرداخت، ابزارزنی، رابیتس کاری و خلق مجسمه های گچی داشته و به عنوان پایه گچ های ترکیبی نیز مصرف می شود.فروش-گچ”>گچ میکرونیزه اصل سمنان که از جمله گچ های صادراتی می باشد از طریق این شرکت، به قیمت ویژه آماده فروش است.