فروش اینترنتی گچ سفیدکاری سمنان

گچ یکی از مصالح ساختمانی است که عمده مصرف آن در سفیدکاری سطوح داخلی بنا می باشد.

گچ خط کشی صنعتی مرغوب و درجه یک سمنان از طریق این مرکز، به صورت اینترنتی در سراسر کشور به فروش می رسد.
گچ های ساختمانی در دو نوع ساده و افزودنی دار، تولید و عرضه می شوند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. این محصولات چنان چه در شرایط اختصاصی خود با رعایت اصول، مصرف شوند، بهترین نتیجه را حاصل خواهند کرد.
به طور کلی رنگ سفید گچ، چه معمولی و چه مواددار، ناشی از سفید بودن سنگ مصرفی در این صنعت است. وجود ناخالصی های زیاد در ماده اولیه، سبب تغییر رنگ و کدر شدن محصول نهایی خواهد گردید.
البته وجود مقداری زبره در محصول زیرکار یعنی گچ خاک و گچ سیوا جهت چسبندگی بهتر، ضروری است. اما گچی که جهت سفیدکاری و پرداخت استفاده می شود، باید نرم و حتی الامکان فاقد زبره باشد.
معیار سنجش مرغوبیت سقف کاذب گچی، درصد سولفات کلسیم موجود در سنگ، میزان رطوبت و رنگ ظاهری سفید آن است که دو فاکتور اول در آنالیز شیمیایی و فاکتور آخر با مشاهده ظاهری قابل ارزیابی می باشد.
گچ میکرونیزه همان گچ سفیدکاری فاقد افزودنی است که از مش بندی بالایی برخوردار بوده و کارایی بهتری دارد. گچ ساتن، گچ گیپتون و گچ پاششی از گچ های مواد دار هستند که به دلیل مواد ترکیبی در ساختار خود، قیمت بالاتری دارند.
این شرکت عرضه کننده انواع گچ%20سفیدکاری%20سمنان”>گچ سفیدکاری سمنان شامل گچ میکرونیزه، گچ سیوا، گچ ساتن، گچ گیپتون، گچ پاششی و گچ خاک به قیمت کارخانه می باشد. لطفا برای استعلام قیمت روز محصولات فوق با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.