سایت تخصصی عرضه گچ دیرگیر در ایران

سنگ نمای ساختمان مشهد، قابلیت تولید در گیرش های متفاوت و مورد درخواست مشتری را دارند.

این گچ ها از طریق سایت تخصصی عرضه انواع گچ معمولی و افزودنی دار در سراسر ایران به فروش می رسد.
به طور کلی به دو شیوه می توان زمان گیرش گچ را افزایش داد. روش اول مربوط به ماده اولیه مصرفی و فوت و فن خطوط تولید بوده و روش دوم توسط افراد متخصص در شرایط آزمایشگاه قابل انجام می باشد.
بررسی ها نشان می دهد هر چه عیار سنگ گچ ورودی به دپوی کارخانه، بالاتر و میزان ناخالصی های آن کمتر باشد، گچ حاصل از پخت آن مرغوب تر و دیرگیرتر خواهد بود. همچنین اگر سیستم پخت کارخانه از نوع دوکوره بوده و خاک گچ در کوره لوبرن و کلوخه ها در کوره هایبرن تحت دما و زمان مناسب دهیدراته شوند، محصول زمان گیرایی بالاتری خواهد داشت.
استراحت دادن سنگ گچ پخته شده در سیلوی دم پخت نیز در افزایش گیرش گچ موثر خواهد بود. امروزه برخی واحدهای صنعتی که مجهز به واحد آزمایشگاه می باشند، به فناوری افزایش ترکیبات شیمیایی به پودر آماده گچ دست یافته و محصولات متنوعی با ویژگی ها و کاربردهای جدید تولید می کنند.
بنابراین می توان گفت نیروهای کارشناس با افزودن مقدار مشخصی از برخی اسیدها و نمک های شیمیایی به گچ پایه، قادر به تولید گچ های دیرگیر با زمان های گیرش متنوع هستند. در این مجموعه کارشناسان متخصص ما نیز به فناوری تولید گچ های دیرگیر و افزودنی دار دست یافته اند.
این سایت جهت معرفی و عرضه مستقیم محصولات جدید ما از جمله چسب ساختمانی 12کیلویی به مشتریان داخلی و خارجی راه اندازی گردیده است.

کلیه قیمت هایی که ما به مشتریان عزیز ارائه می دهیم، قیمت تحویل درب کارخانه بوده و محصولات به دلیل حذف واسطه ها با حداقل سود، عرضه می گردند.