خرید ارزان قیمت گچ میکرونیزه در تهران

سنگ ساختمانی محلات، با کاربردهای متفاوت، از طریق این شرکت به قیمت ارزان در تهران و شهرهای اطراف، خرید و فروش می گردد.
گاهی نام یک محصول، تا حدودی بیانگر خصوصیات و یا کاربرد آن است.

نام میکرونیزه در گچ اشاره به اندازه دانه بندی ذرات آن دارد که در حد میکرون می باشد. دانه بندی این محصول دو تا دو و نیم برابر ریزتر از گچ مخصوص سفیدکاری است.
گچ محصولی است که مرغوبیت و کیفیت آن بر اساس اندازه ذرات تعیین می شود. به عبارت دیگر هر چه گچ دانه بندی ریزتری داشته باشد، کارایی و کیفیت بهتری نیز خواهد داشت. اما چگونه می توان به این ابعاد ذرات دست یافت؟
در پاسخ باید گفت تنها، کارخانه ای قادر به تولید گچ میکرونیزه است که مجهز به دستگاه سپراتور باشد. این دستگاه در واقع نوعی آسیاب است که دارای قابلیت تنظیم دانه بندی می باشد.
کاربرد گچ میکرونیزه در صنعت ساختمان شمال ابزارزنی، رابیتس کاری و سفیدکاری بوده و در صنعت گچ نیز به عنوان پایه تولید گچ های افزودنی دار است.

از دیگر موارد مصرف این محصول می توان به رنگ سازی، ساخت سرامیک، مجسمه سازی، قالب گیری و سالب سازی اشاره کرد.
معروف ترین برندهای گچ میکرونیزه را می توان در سمنان یافت که به عنوان قطب تولید گچ کشور لقب گرفته است. بالا بودن کیفیت گچ های سمنان از یک سو و نزدیک بودن مسافت این شهر تا تهران و پایین بودن کرایه حمل از سوی دیگر سبب فروش بالای گچ سمنان در پایتخت گردیده است.
مجریان پروژه های ساختمانی و انبوه سازان می توانند بهترین سنگ ساختمانی شیراز را با قیمت مناسب و ارزان از طریق این مجموعه تهیه نمایند.