تاثیر چکمه سوارکاری بر روح و اعصاب اسب

تفاوت بین چکمه های سواری و چکمه های مد این است که چکمه های سواری برای آن کار خاص ساخته شده اند، در حالی که چکمه های مد برای ظاهر ساخته شده اند.

ممکن است متوجه شوید که بالشتک کمتر، پشتیبانی کمتری وجود دارد و بسیار سبک وزن هستند یا از مواد نازک ساخته شده اند.

اگر به چکمه هایی نیاز دارید که برای کارهای سخت ساخته شده اند، این کار به خوبی کار نخواهد کرد شما می خواهید بتوانید رکاب ها را احساس کنید، اما همچنین می خواهید در هنگام سواری از پاهای شما در برابر عوامل محافظت شود.

در صورت پیاده‌سازی اضطراری یا زمین‌های صخره‌ای که ممکن است روی آن راه بروید، چکمه‌هایی با کفی ضخیم‌تر می‌خواهید که مخصوصاً برای این فرسودگی ساخته شده‌اند.

چکمه های مد ممکن است کفی به اندازه کافی ضخیم نداشته باشند و ممکن است متوجه شوید که از پاهای شما به درستی محافظت نشده است.

چکمه

در حالی که چکمه‌های دختر گاوچران و چکمه‌های وسترن ساخته شده برای کار هنوز ممکن است دارای دوخت‌های پیچیده و تزئینات دیگر باشند، اما این چکمه‌ها با چکمه سوارکاری مردانه طراحی شده برای مناسبت‌های خاص مانند عروسی یا رویدادهای دیگر متفاوت هستند.

اطمینان حاصل کنید که چکمه هایی را انتخاب می کنید که برای عملکرد طراحی شده اند، در حالی که تمام روز در مزرعه کار می کنید یا سوار می شوید.

اگر برای تصمیم‌گیری بین چکمه‌های سوارکاری و چکمه‌های مد نیاز به کمک دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید، و ما خوشحال می‌شویم اطلاعات بیشتری در مورد بهترین گزینه‌ها بر اساس نیازهایتان به شما ارائه دهیم.

تفاوت ها بسیار مهم هستند و بهترین کار این است که جفت مناسب را برای موقعیت مناسب تهیه کنید.

چکمه‌های سوارکاری به دلیل جذابیت داخلی قوی، برای ایجاد یک لباس شیک نیازی به مقدار زیادی ندارند تنها چیزی که نیاز دارید یک پیراهن معمولی دکمه دار و شلوار جین است شکل پنجه و ارتفاع پاشنه آنها را به امضای لباس شما تبدیل می کند.