به کار بردن چرم هرمس در ساخت تور ماهیگیری

چرم چیست؟
چرم به هر پارچه ای گفته می شود که از پوست یا پوست حیوانات ساخته شود و چرم های مختلف از انواع مختلف حیوانات و تکنیک های مختلف درمان ناشی می شوند.

در حالی که پوست گاو محبوب ترین نوع پوست حیوانات است که برای چرم استفاده می شود و حدود 65 درصد از کل چرم تولید شده را شامل می شود، تقریباً هر حیوانی را می توان چرم ساخت، از تمساح گرفته تا خوک گرفته تا خار.

چرم هرمس پارچه ای بادوام و مقاوم در برابر چین و چروک است و بر اساس نوع حیوان، درجه و نوع رفتار می تواند ظاهر و حس های متفاوتی به خود بگیرد و تاریخچه چرم به بیش از 7000 سال قبل باز می گردد.

چرم هرمس

چرم چگونه ساخته می شود؟

چرم از دباغی و درمان پوست خام حیوانی یا پوست خام تهیه می شود و فرآیند برنزه کردن چرم را بادوام و پایدار می کند، زیرا عوامل برنزه کننده به تعادل پروتئین های پوست کمک می کنند تا بتوان از آن به روش های مختلف استفاده کرد.

چرم خام می تواند سفت و خشک شود، اما چرم دباغی می تواند برای مدت طولانی انعطاف پذیر و قوی بماند.

انواع مختلفی از حیوانات و فرآیندهای دباغی وجود دارد که می توان از آنها در فرآیند ساخت چرم استفاده کرد و به طور کلی، تولید چرم شامل سه مرحله است: آماده سازی، دباغی و پوسته کردن.

1. ابتدا تکه چرم برای فرآیند دباغی آماده می شود و موها باید از پوست جدا شوند و برخی از چرم ها خیس شده و سفید می شوند.
2. سپس چرم دباغی می شود و این فرآیند شامل درمان پوست با عوامل دباغی مختلف، چه نمک های کروم یا روغن های گیاهی برای ایجاد یک تکه چرم انعطاف پذیر است.
3. در نهایت، چرم یک فرآیند پوسته‌سازی را طی می‌کند، که قطعه چرمی را نرم و خشک می‌کند و آن را برای استفاده نهایی آماده می‌کند، خواه رنگ شود یا سنباده.