بهترین پیشنهاد قیمت گچ درسا سمنان

یکی از پرفروش ترین و بهترین برندهای گچ ساختمانی سمنان، گچ درسا است که خرید آن با پیشنهاد قیمت مناسب، از طریق این مجموعه امکان پذیر می باشد.
صنعت گچ یکی از صنایع پویا در کشور می باشد.

فعالیت صدها کارخانه گچ در سراسر کشور، خود دلیلی است بر این مدعا.
در سمنان که به عنوان قطب تولید گچ کشور لقب گرفته، بیش از پنجاه واحد کوچک و بزرگ صنعتی در حوزه گچ، فعالیت داشته که مولد مرغوبترین انواع گچ ضد رطوبت کشور هستند.

علی رغم هزینه های بالای حمل، در اغلب مناطق و شهرهای ایران می توان یک یا چند برند گچ سمنان را یافت.
گچ درسا یکی از پرفروش ترین برندهای تولید شده در سمنان می باشد که به دلیل کیفیت بسیار مرغوب، توجه انبوه مشتریان داخلی و خارجی را به خود جلب کرده است.
تولید گچ درسا در یکی از واحدهای صنعتی بزرگ و مدرن، تحت نظارت واحد کنترل کیفیت صورت می پذیرد.

مرغوبیت سقف کاذب گچی و رعایت استانداردهای لازم در تولید این محصول، آن را تبدیل به یک برند بین المللی کرده و قدرت رقابت با انواع مشابه خارجی را در آن ایجاد کرده است.
کارخانه تولیدکننده این برند، از سنگ گچ یکی از غنی ترین و سفیدترین معادن سمنان، استفاده می کند. مراحل کلی تولید شامل خردایش سنگ، سرند، پخت در کوره دوار، ذخیره در کوره دم پخت و آسیاب می باشد که رعایت نکات در کلیه مراحل، سبب تولید گچ مرغوب خواهد گردید.
ماشین آلات و دستگاه های مستقر در کارخانه به صورت مداوم تحت عملیات تعمیر و نگهداری، به روز می شود.
این شرکت بهترین قیمت فروش گچ%20درسا%20سمنان”>گچ درسا سمنان را به مشتریان محترم پیشنهاد می دهد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی های لازم با واحد فروش شرکت ارتباط بگیرید.