بزرگترین مرکز خرید آنلاین گچ زیرکار سمنان

گچ ضد رطوبت سمنان در دو نوع، با کیفیت و قیمت مناسب توسط بزرگترین مرکز عرضه آنلاین انواع گچ ساختمانی، خرید و فروش می گردد.
معمولا گچکاران، عملیات گچکاری را در دو مرحله انجام می دهند.

مرحله اول توسط مخلوطی از گچ سفید و خاک رس انجام می شود و در مرحله دوم، منحصرا از گچ سفید استفاده می گردد. البته این امر الزامی نبوده و می توان در هر دو مرحله تنها از گچ سفید استفاده نمود.
استفاده از گچ زیرکار، صرفا به منظور کاهش مصرف گچ سفید و پایین آوردن هزینه ها صورت می گیرد. گچ خاک محصولی است طبیعی که فاقد افزودنی های شیمیایی بوده و به جز در مناطق مرطوب، در سایر مناطق به راحتی قابل مصرف است.
اما به جز گچ خاک، محصول دیگری نیز وجود دارد که مناسب اجرا در زیرکار می باشد. این محصول که گچ سیوا نام دارد، همان گچ سفیدکاری است که به کمک مواد افزودنی، برخی خواص در آن به صورت برجسته ای تقویت گریده و کارایی بهتری نسبت به گچ خاک دارد.
سقف کاذب گچی، قابلیت اجرا در مناطق مرطوب را نیز دارد. بدیهی است این محصول ترکیبی، قیمت بالاتری نسبت به گچ خاک داشته باشد.
این مجموعه یکی از مراکز فعال در زمینه خرید و فروش خرید-گچ”>انواع گچ ساختمانی مخصوص روکار و زیرکار به قیمت عمده می باشد. مشتریان محترم می توانند ضمن برقراری ارتباط با همکاران ما در واحد فروش، اقدام به استعلام قیمت و ثبت سفارش نمایند.