بازار خرید گچ ژیپس ایران

گچ ژیپس یکی از پرمصرف ترین و در عین حال فراوان ترین مصالح ساختمانی است که خرید و فروش مستقیم و بدون واسطه آن، در بازار مصالح ایران صورت می گیرد.
سنگ گچ، ژیپس یا سولفات کلسیم دو آبه، همگی اسامی یک کانی غیرفلزی و غیر سمی است که به فراوانی در پوسته زمین یافت می شود. برای این که بتوان از این کانی، ملات تهیه کرد، باید حتما آن را در کوره تا دمای 200 درجه حرارت داد.
در اثر حرارت، بخش اعظمی از مولکول های آب تبلور سنگ، به صورت بخار از آن خارج می شود. به همین دلیل به این فرایند، اصطلاحا پخت می گویند. البته دمایی که سنگ جهت خروج آب خود نیاز دارد، بستگی به نوع و جنس کانی نیز دارد.
هر چند خلوص سنگ گچ، عامل مهمی در تعیین کیفیت گچ است، اما مدت زمان پخت و دمای کوره نیز در مرغوبیت نهایی محصول تاثیر بسزایی دارد. امروزه انواع متنوعی از گچ ساختمانی با کاربردهای متفاوت، توسط کارخانه های صنعتی تولید می شود.
این مرکز، بازار خرید و فروش بدون واسطه گچ ژیپس در ایران می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این مجموعه، با ضمانت کیفیت و قیمت کارخانه عرضه می گردد.
مشتریان محترم می توانند سنگ ژیپس خام،انواع گچ روکار و زیرکار در دو نوع معمولی و افزودنی دار و همچنین گچ مخصوص کشاورزی را به قیمت مناسب، از طریق این مجموعه خریداری کنند.